Choď na obsah Choď na menu
 


Úspechy našich žiakov v šk. roku 2018/2019

December 2018

img_20181218_081909.jpg

Florbal - žiakov a žiačok- okresné kolo 18.12.2018 - 3. miesto

David Ostrihoň - III.A
Lukas Krnáč - III.B
František Kamenský - IV.A
Ondrej Záchenský - IV.A
Sofia Červenková - IV.A
Marek Malček - IV.B
Ondrej Jiří Doskočil - IV.B
Natália Krnáčová - IV.B
Juraj Petrovič - IV.B
Lukáš Vrťo - IV.B

Basketbal - žiaci - okresné kolo 11.12.2018 - 3. miesto

Kevin Gergeľ 8.B

Dominik Gonda 9.B

Alan Matuška 9.A

Július Melicherčík 9.A

Jakub Môťovský 9.B

Igor Oláh 9.B

Martin Nosáľ 9.B

Florbal - mladší žiaci - okresné kolo 7.12.2018 - 3. miesto

Debnár Matej  5.A

Klinec Lukáš 5.A

Dianiška Martin 6.A

Kulich Philip 6.A

Olšiak Marek 6.A

petrovič Peter 6.B

Výbošťok Ján 6.A

Kminiak Marek 4.B

diplom.jpg

November 2018

NÁBOJ JUNIOR - 7. ročník medzinárodnej matematicko-fyzikálnej súťaže  23.11.2018 - 3. miesto

Debnár Jozef 8.B

Halaj Samuel 9.B

Michálik martin 8.B

Suja Jaroslav 9.A

Florbal - žiaci - okresné kolo 8.11.2018 - 2. miesto

Matúška Alan 9.A

Gonda Dominik 9.A

Môťovský Jakub 9.B

Sabó Dušan 8.A

Uhrin Adam 8.A

Kaľamár Dominik 8.B

Vilhan Miroslav 8.B

Szabó Radoslav 7.B

Dian Michal 8.A

Florbal - žiačky - okresné kolo 7.11.2018 - 2. miesto

Bartková Viktória 9.A

Ďuricová Alexandra 6.A

Gelieňová Patrícia 8.B

Babicová Nina 7.B

Jacková Lucia 6.A

Kučerová Viktória 7.B

Melichová Melánia 7.B

Melichová Sára 9.A

Vilhanová Veronika 9.B

Golianová Kristína 9.B

Vilhanová Viktória 8.B

Október 2018 

Rétorika v praxi - účasť našich žiakov na prednáške v rámci projektu UMENIE V KOCKE

Magdaléna Malatincová 7.A

Michaela Senková 8.B

Michaela Ostrihoňová 9.A

Tibor Vrťo 8.A

Malý futbal - chlapci - okresné kolo 11.10.2018 - 2. miesto

Debnár Matej 5.A

Klinec Lukáš 5.A

Dianiška Martin 6.A

Kulich Philip 6.A

Melich Marko 6.B

Petrovič Peter 6.B

Výbošťok Ján 6.A

Záslav Tomáš 6.A

Malý futbal - dievčatá - okresné kolo 10.10.2018 - 3. miesto

Ďuricová Alexandra 6.A

Jacková Lucia 6.A

Matejovičová Lívia 6.B

Matejovičová Lucia 6.B

Malatincová Magdaléna 7.A

Melichová Melánia 7.B

Sujová Sofia 7.B

Vasilenková Romana 5.B

Luptáková Olívia 5.B

                                                            

September 2018 

Zlatý kľúčik - konkurz v DK A. Sládkoviča v Detve 20.9.2018 - postupujúce žiačky:

Adriana Malatincová 1.B

Júlia Šmálová 2.B

Liliana Chamulová 4.A

Sofia Červenková 4.A

Patrícia Gelieňová 8.B

Magdaléna Malatincová 7.A

Veľký futbal - okresné kolo chlapci - 3. miesto

Faltys Jakub 8.B

Klinec Jozef 9.B

Michálik Martin 8.B

Sabó Dušan 8.A

Gergeľ Kevin 8.B

Oláh Igor 9.B

Ostrihoň Tomáš 8.B

Gombala Martin 8.A

Gonda Dominik 9.A

Tóth Mário 9.B

Výbošťok Ján  6.A

Matúška Alan 9.A

Melicherčík Július 9.A